Kennismaken met het bestuur

25.11.2020 

Marieke Sibon,  voorzitter Vereniging en Stichting GSV 

Mijn naam is Marieke en ik ben 39 jaar oud. Ik woon samen met mijn vriend en twee zoons in de stad Groningen. Mijn kinderen Huub van 4 jaar en Bram van 7 jaar zitten allebei op de GSV en gaan iedere dag met veel plezier naar school.  
In het dagelijks leven ben ik de Manager Bedrijfsvoering in het Centrum voor Seksuele Gezondheid Noord Nederland. 
Van huis uit ben ik maatschappelijk werker. Dit beroep heb ik 16 jaar met veel passie en plezier uitgevoerd totdat het op den duur begon te kriebelen om mij verder te ontwikkelen. Ik ben daarom  de Masterstudie Bestuurskunde gaan volgen aan de VU in Amsterdam en in 2016 heb ik deze afgerond. 
Om deel te mogen uitmaken van het bestuur is een pittige, maar leuke uitdaging. Het is soms even flink aanpoten, naast mijn baan en gezinsleven, om alle stukken goed door te nemen en om bepaalde onderwerpen goed voor te bereiden, maar het geeft ook voldoening om hierin bij te kunnen dragen aan deze mooie school. 

Marieke is bestuurslid sinds 26-6-2019 en sinds 27-11-2019 voorzitter.

 

25.11.2020

Gerry Buitinck, alg. bestuurslid en vice-voorzitter Vereniging en Stichting GSV

De band, die ik vanuit de jaren ‘90 - toen onze dochters leerlingen van de GSV waren - met de school voel, heb ik in 2014 weer opgepakt als lid van de Raad van Toezicht. In 2016 kwam ik in het GSV- bestuur, waarvan ik sinds enkele jaren vice- voorzitter ben.

Na mijn studie Germanistiek aan de RUG, in de 60- er jaren, ben ik in het Noorden blijven wonen. Ik heb met veel plezier les en colleges gegeven in zowel het voortgezet als het hoger onderwijs en was daarnaast landelijk actief in commissies en werkgroepen op didactisch gebied.

Van 2000 tot mijn pensioen in 2014 was ik directeur van een grote havo-/vwo- school in Heerenveen.

De samenwerking met een jongere generatie ouders in het GSV- bestuur, en indirect ook met de medewerkers van de school, vind ik inspirerend en leerzaam. Vanuit mijn positie van ‘ éminence- grise’ wil ik de komende anderhalf jaar nog graag mijn bijdrage aan onze bijzondere school blijven leveren.

Gerry is bestuurslid sinds 13-7-2016. Tussen 2014 en 2016 was zij toezichthouder.

 

25.11.2020

Laurieke Zijp, secretaris en plv. penningmeester Stichting en Vereniging GSV

Hallo, mijn naam is Laurieke Zijp en sinds november 2019 bestuurslid van de GSV. Samen met mijn gezin wonen ik met veel plezier in de Groningse wijk Helpman. Voor onze twee kinderen Celeste en Juliën hebben we heel bewust voor het internationale karakter van de GSV gekozen.

Binnen het bestuur neem ik de rol van Secretaris en plaatsvervangend Penningmeester op mij. Een pittige maar leuke klus. Ik hoop in de komende jaren vanuit het bestuur een bijdrage te leveren aan het continueren en versterken van de meerwaarde die deze prachtige school onze kinderen biedt.

Laurieke is bestuurslid sinds 27-11-2019 en sinds 6-5-2020 plv. penningmeester.

 

 

25.11.2020

Sjoerd Beugelsdijk, alg. lid Vereniging en Stichting GSV

Mijn naam is Sjoerd Beugelsdijk. Geboren in 1976. Ik woon in de stad Groningen met mijn dochter en vrouw. Mijn dochter zit op GSV. Ik werk als hoogleraar aan de Faculteit Economie en Bedrijfskunde van de Rijksuniversiteit Groningen. Ik heb in Tilburg gestudeerd en met mijn gezin meerdere jaren in het buitenland gewoond en gewerkt (o.a. Denemarken, Verenigde Staten). Lidmaatschap van het GSV bestuur geeft een prachtige mogelijkheid om bij te dragen aan het continueren en uitbouwen van het succes van deze prachtige school.

Sjoerd is bestuurslid sinds 23.9.2020

 

 

 

 

25.11.2020

Peter Meister Broekema, alg. lid Vereniging en Stichting GSV

Ik ben Peter Meister Broekema en ben sinds 23 september 2020 algemeen bestuurslid van de GSV. Ik woon sinds 2019 samen met mijn vrouw Melanie en zoons James en George met veel plezier in het centrum van Groningen. Wij hebben daarvoor een aantal jaren in de UK gewoond en hebben vanwege de tweetalige afdeling bewust voor de GSV gekozen. Van deze keuze hebben wij geen moment spijt gehad. Zelf ben ik werkzaam als onderzoeker bij de Hanzehogeschool en de Rijksuniversiteit Groningen en doe ik onderzoek naar maatschappelijke innovatie. Daarnaast ben ik vaak betrokken bij het aanvragen van subsidies voor grootschalige internationale projecten binnen onderwijs, cultuur en wetenschap. Ik hoop mij de komende jaren in te kunnen zetten voor de GSV en wil graag bijdragen aan een verdere professionalisering van het bestuur, de huisvesting en het behouden en uitbouwen van onze unieke internationale en inclusieve GSV identiteit.

Peter is bestuurslid sinds 23.9.2020

 

25.11.2020

Marco Stam, alg. lid Vereniging en Stichting GSV

In 2014 ben ik als extern toezichthouder bij de GSV begonnen. Door ontwikkeling van de organisatiestructuur ben ik in 2016 als algemeen lid tot het bestuur toegetreden. Ik vind het belangrijk dat kinderen een goede scholing krijgen. Deze rol geeft mij de mogelijkheid om in mijn wijk hieraan een bijdrage te leveren.
Na mijn studie Technische Scheikunde aan de RuG heb ik in verschillende rollen 14 jaar bij Aluminium Delfzijl gewerkt. In deze periode heb ik mijn promotieonderzoek aan de Universiteit van Auckland afgerond.
Sinds 2012 werk ik bij Teijin Aramid. Ik ben verantwoordelijk voor het optimaliseren van de werkprocessen binnen onze internationale productielocaties.
Het dynamische en internationale karakter van de GSV spreken me zeer aan. De komende periode zullen in het teken staan van verdere ontwikkelingen. Hierbij kijk ik vanuit een extern perspectief naar de school van nu en in de toekomst.
Marco is bestuurslid sinds 13-7-2016. Tussen 2014 en 2016 was hij toezichthouder.
 
 

 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.